Image

STREFA KOBIECOŚCI

„Łatwo jest być piękną kobietą – wystarczy para szpilek i piękna sukienka… Ale, żeby być PEWNĄ SIEBIE KOBIETĄ, musisz ubrać się w charakter, osobowość i odwagę„

WARSZTATY & WYJAZDY & ROZWIJANIE KOBIECOŚCI

Jako Ambasadorka Kobiecości i miłośniczka Kobiet od wielu lat wspieram kobiety – to moja MISJA ! Wierzę w to, że stosunek do samej siebie bezpośrednio przekłada się na relacje z innymi ludźmi, dlatego warto o niego zadbać.

Image
Image

WSPIERAM KOBIETY -to moja misja

 • Jestem Ambasadorką Ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej Kobiet „ SUKCES TO JA „ wspieranego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką- inspiruję & motywuję & rozwijam odwagę
 • Jako Ambasadorka Fundacji JESTEM MAMĄ motywuję inne Kobiety do działania, do wzmacniania pewności siebie oraz do realizowania swoich marzeń na fundamentach wiary w siebie i odwagi

 • Jako MECENAS HONOROWY I AMBASADORKA PROJEKTU POLKI WOLNOŚCI MAJĄ GŁOS PRZECIW DEPRESJI– z ogromnym zaangażowaniem wspieram inicjatywę walki z depresją. Pomagam skonfrontować się z lękiem, przerwać milczenie i wygrać walkę z tą chorobą.
Image

Co robię ?

 • Rozwijam Kobiecość, przełamuję STEREOTYPY, uwalniam od przekonań i wewnętrznych konfliktów, otwieram Kobiety na nowe doświadczenia, stwarzam przestrzeń, gdzie można rozwijać, doświadczać i bawić się swoją Kobiecością !
 • Organizuję cykliczne wyjazdy dla Kobiet pod nazwą 4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ, gdzie łączymy Odpoczynek & Rozwój & Budowanie Relacji & Emocje ( eksperymentowanie & doświadczanie )
 • Jestem autorką warsztatów „ Odcienie Kobiecości – Być jak Coco Chanel „- prowadzę comiesięczne spotkania dla Kobiet, na które zapraszamy wyjątkowe Kobiety !
 • Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielką projektu FIT – MISJA – psychologia odchudzania. Pomagamy kobietom osiągnąć wymarzoną sylwetkę dbając o właściwie dopasowaną dietę do indywidualnych predyspozycji. To mądre i skuteczne odchudzanie przez indywidualizację !
 • Pomagam budować dojrzałe, szczęśliwe relacje ( z dziećmi / z partnerem / w pracy). Dzięki naukowo potwierdzonej metodzie, na podstawie wykonywanego badania dostarczam wiedzy, dzięki której skutecznie można poprawić komunikację, zrozumieć swoje zachowania, uniknąć konfliktów i wyjść z kryzysu.
Image

CZYM SĄ ODCIENIE KOBIECOŚCI ?

To miejsce, gdzie bez żadnych ograniczeń możesz próbować, doświadczać, eksperymentować, bawić się swoją Kobiecością i budować fantastyczne relacje z innymi kobietami.

ODCIENIE KOBIECOŚCI to miejsce dla każdej Kobiety, bo Kobiecość nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ! To przestrzeń gdzie bez wyrzutów sumienia możesz oderwać się od codzienności, od wszystkich pełnionych ról i Być – dla siebie, przy sobie, bez wszystkich powinności i obowiązków – prawdziwa i wolna. 

Tu poczujesz swoją kobiecość, odnajdziesz jej różne odcienie , zdefiniujesz swój styl, ubierzesz się w jeszcze większą pewność siebie i zwiększysz poczucie własnej wartości ! Gwarantuję, że budujesz też fantastyczne  relacje z innymi kobietami, również te biznesowe

Image

POZNAJ MOJE PROJEKTY

 1. 4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ : czyli cykl fantastycznych wyjazdów dla kobiet inspirowany 4 PORAMI ROKU.
 2. BYĆ JAK COCO CHANEL ! „- czyli comiesięczne spotkania z Kobietami Sukcesu, nietuzinkowymi Osobowościami i Ekspertami !
 3. FIT MISJA ! – czyli PSCYHOLOGIA ODCHUDZANIA : To Nowatorki, oparty o naukowo potwierdzone badania, ale przede wszystkim skuteczny i  indywidualnie dopasowany do Ciebie  program zdrowego odchudzania (  dopasowany do : Twojego zdrowia, predyspozycji, wyników badań , możliwości fizycznych i psychicznych )
 4. KOBIECOŚĆ W OBIEKTYWIE -czyli okazja do patrzenia na siebie oczami innych, do patrzenia na siebie z zachwytem, do zatrzymania w kadrze obiektywu, pod okiem specjalisty z pasją, który wydobędzie z Ciebie najlepszą esencję Twojej Kobiecości !

Sesja zdjęciowa „ Spotkanie z Kobiecością  to nie tylko zdjęcia ! To czas spędzony ze sobą, ze swoją kobiecością. To prawdziwy reportaż o Tobie, który może być jak bodziec do zmiany, który uruchomi serię Twoich przemian ! To sposób na DOCENIENIE SIEBIE I SWOJEGO PIĘKNA !

Image
Image
Image
Image

POZNAJ ODCIENIE KOBIECOŚCI

odkryj w sobie różne odcienie kobiecości