Image

INSPIRACJA & MOTYWACJA & EDUKACJA & ENERGIA

trzy słowa, które najlepiej mnie opisują.

Mówca motywacyjny, Przedsiębiorczymi z ponad 20-sto letnim doświadczeniem zawodowym, Praktyk Biznesu, Utytułowany Trener Rozwoju Osobistego, Expert światowej metody POINTS OF YOU®, RMP® Master, Trener i Partner FRIS®, Coach ICI, Tutor, Akredytowany Konsultant MTQ PLUS® – Siły i Odporności psychicznej, Akredytowany Trener HEROS NAVIGARES® Gry PODRÓŻ BOHATERA®, Członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.


CEO ForChange, właścicielka firmy szkoleniowej Fabryka Warsztatów®, Twórczyni AkademJA ZMIANY® – autorskiej metody samopoznania wspierającej w procesie ZMIAN jak również innych programów rozwojowych dla kobiet, mężczyzn i singli min.: www.planetadlasingli.pl, www.odcieniekobiecosci.pl

Łączy podejście naukowe z perspektywą praktyka o bogatej wiedzy i ponad 20 letnim doświadczeniu biznesowym.

Łączy Biznes & Rozwój. Ekspert w zakresie zarządzania w kryzysie. Liderka, która potrafi nie tylko zainspirować, ale też pobudzić do działania, często sprzedając gotowe pomysły na własny biznes czy budowanie rozpoznawalnej marki osobistej. Doświadczenie zawodowe zdobywała na drodze prowadzonej od 20 lat własnej działalności gospodarczej, którą wyróżnia różnorodność branż i najwyższa jakość usług.

Stworzyła i zarządza firmą ForChange, która jest świadectwem jej kreatywności, przedsiębiorczości, wielkiej odwagi i pasji do tworzenia. Inspiruje do zmian, przekraczania własnych granic i do rozwijania odwagi na fundamentach wiedzy o sobie, bo wierzy w to, że zmiana jest nieodłącznym elementem życia a samoświadomość to jedna z ważniejszych kompetencji dzisiejszych czasów.

Na co dzień doradza firmom, przedsiębiorcom (dużym i małym) ale też dużym korporacjom jak motywować pracowników, tworzyć efektywne zespoły, , aby realizowały swoje cele jednocześnie zaspokajając swoje potrzeby (te osobiste i te zawodowe). Wspiera w procesach rekrutacji, trenuje trenerów, rozwija Liderów wdrażając model zarządzania przez motywację i indywidualizację. Wierzy, że BIZNES to LUDZIE- właściwi ludzie pasujący do kultury organizacyjnej, którzy są uosobieniem jej WIZJI
W ramach projektu AkademJA ZMIANY® pomaga zmienić sposób myślenia, rozwinąć

SAMOŚWIADOMOŚĆ, wyznaczyć kierunek swoich działań, zyskać niezależność i wolność finansową oraz wewnętrzny spokój- stać się szczęśliwym człowiekiem.

Pomysłodawczyni MĘSKIEJ RULETKI – cieszących się dużym uznaniem warsztatów rozwojowych dla mężczyzn, gdzie jako KOBIETA w męskim świecie tworzy przestrzeń do rozmowy na trudne i ważne tematy, poszerzając perspektywę o kobiecy punkt widzenia.

Wierzy w ciągły rozwój, dlatego sama bierze udział w międzynarodowych szkoleniach. Posiada wiele uznanych certyfikatów w obszarze edukacji i rozwoju osobistego. Wszystkie metody, w których jest ekspertką wykorzystuje w pracy ze swoimi klientami oraz podczas konsultacji indywidualnych. Obszarami jej specjalności są: motywacja i komunikacja.

Laureatka Plebiscytu Polska Times - Osobowość Roku 2019 w kategorii Biznes. W 2021 otrzymała prestiżową nagrodę BusinessWoman Awards 2021.

Społeczniczka, zaangażowana min. w rozwój na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Ambasadorka Fundacji JESTEM MAMĄ, gdzie organizuje cieszące się ogromnym powiedzeniem cykliczne, autorskie warsztaty dla kobiet oparte na metodzie Points Of You®

Mecenas Honorowy Ogólnopolskiego projektu "POLKI WOLNOŚCI MAJĄ GŁOŚ przeciw depresji" wraz z innymi charyzmatycznymi Ambasadorkami aktywnie wspiera tą wielką inicjatywę. Jako wyraz uznania otrzymała oficjalny tytuł POLKI WOLNOŚCI.

Występuje jako ekspertka w prasie i radiu. Udzieliła wywiadów dla Polska Times, FORBES WOMEN, Meloradia, Polskiego Radia, Oliwii czy VIVA. Regularnie pisze artykuły dla Tygrysów Biznesu, Sukcesu Pisanego Szminką i ONET.PL.

Prelegentka największej Ogólnopolskiej Konferencji dla Kobiet WOMEN CAMP 2019.

Wizjonerka w wielką charyzmą, Twórca śmiałych wizji i nieszablonowanych pomysłów. Ambasadorka i promotorka rozwijania Kobiecości, twórczyni Ogólnopolskiego projektu ODCIENIE KOBIECOŚCI, w ramach którego organizuje cykliczne wyjazdy dla kobiet łącząc ODPOCZYNEK & ROZWÓJ & BUDOWANIE RELACJI.
Ambasadorka programu Sukces TO JA Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od wielu lat wspiera kobiety w realizacji ich celów zawodowych i spełnianiu marzeń.

CEO Fabryka Szkła ®– firmy, która w 2021 roku zdobyła nagrodę "Lider najwyższej jakości realizacji ze szkła" i została wyróżniona w plebiscycie BusinessWoman Awards 2021.

Jej biografia – jako wyraz uznania za istotne zasługi na rzecz społeczeństwa ukaże się w tegorocznej edycji Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej – Britishpedia- miejscu gdzie prezentowane są sylwetki wybitnych Osobistości.

Prywatnie Mama 13 letnego Alexa, miłośniczka Tańca (bachaty i polo dance) i projektowania wnętrz w szklanych aranżacjach. Odważna Kobieta, która z sukcesem zamienia swoje marzenia w cele i podąża za biciem serca.