Image

Dlaczego robię to co robię ?

czyli od pomysłu do przemysłu

Opowiem Ci moją historię ….

Ponad 20 lat temu – dokładnie w styczniu 2000 roku podążając za głosem serca, moimi potrzebami, wierząc w Siebie i moją wizję- otworzyłam własną działalność gospodarczą, pierwszą z moich kilku firm związaną z branżą transportową i logistyczną, która do dziś zajmuje ważne miejsce w moim sercu, przypominając mi o ogromnej odwadze, determinacji i pragnieniach, których nie bałam się zamieniać w działanie i realizację celów.

Stałam się odpowiedzialnym przedsiębiorcą, w którego ręce powierzona została cała logistyka dużych firm : w czasach kiedy nie było telefonów komórkowych, skrzynek @ i całej technologii, na której opiera się współczesny BIZNES. To była BARDZO WYSOKA poprzeczka, OGROMNE wyzwanie, zupełnie nowy świat, który chciałam poznać.

Te pierwsze doświadczenia w dużej mierze przyczyniło się do tego gdzie jestem TERAZ i KIM jestem. Dzięki nim zyskałam wiele kluczowych kompetencji a wraz z pokonywaniem każdej przeszkody i „lekcji”, jakie dawało mi życie. Uczyłam się nie tylko nowych kompetencji, ale przede wszystkim pokory i zaufania do siebie.

Image

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAŁAM

To nie były łatwe lata. Często okupione płaczem, rezygnacją, samotnością, wypaleniem zawodowym czy nawet depresją. Pomimo tego, nigdy się nie PODDAWAŁAM, szukając wciąż nowych rozwiązań i dróg, które zaprowadziły mnie TU gdzie teraz jestem.

To były lata poszukiwań, doświadczeń, WYBORÓW, obserwacji świata, ludzi i ich potrzeb, którym chciałam wyjść naprzeciw, reagując na zmieniającą się rzeczywistość, wyciągając wnioski i refleksje z moich doświadczeń i kryzysów. To właśnie KRYZYSY były dla mnie motywacją do zmiany, do odkrywania siebie, swojego potencjału. Każdy mój kryzys był szansą na COŚ LEPSZEGI I WIĘKSZEGO, na uwalnianie się od świata rzeczy materialnych – był drogą do mojej WOLNOŚCI.

Image

MOMENT PRZEŁOMOWY - kryZYSKI

Jednym z takich przełomowych momentów był wypadek kierowcy z kosztownym ładunkiem. Przerwane wakacje i kłopoty z procedurami zmusiły mnie do zatrzymania i jak się okazało były inspiracją do PIERWSZEJ DUŻEJ ZMIANY!

Był okazją do zatrzymania i obserwacji tego gdzie jestem i dokąd dążę. To „ zatrzymanie „ przyczyniło się do wielkich odkryć i odważnych decyzji .

Za sprawą głębokich refleksji, wewnętrznego głosu mojej intuicji i konfrontowania się z moimi potrzebami, zobaczyłam nowe możliwości, uwolniłam potencjał, odważyłam się na ZMIANĘ ! Czuję ogromną wdzięczność za te doświadczenia.

Image

PRZEBUDZENIE – WIEM CZEGO CHCĘ !

zmiana kierunku działalności – zmiana sposobu myślenia.

W czasie pomiędzy formalnościami związanymi z wypadkiem samochodu z ładunkiem,  zainspirowana reklamą na GRUPONIE zdecydowałam, że kupię apartament nad morzem!

Podjęłam ważną decyzję  - „ zamieniłam” samochodowy biznes, który wzbudzał w moim życiu wiele lęków i niepewności na działalność, dzięki której zyskałam wewnętrzny spokój, poczucie bezpieczeństwa.

I tak w 2012 roku rozpoczęła się moja kolejna wielka PRZYGODA, która trwa do dziś!

Image
Image

ODWAGA i SZALEŃSTWO

To właśnie w 2012 roku sprzedałam ogromną flotę samochodową i podjęłam decyzję o zakupie pierwszego apartamentu w Krynicy Morskiej, do której od zawsze miałam ogromny sentyment.  Odzyskałam wewnętrzny spokój, pozbyłam się lęków, stresów i niepewności związanych z ogromną odpowiedzialnością, odzyskałam WOLNOŚĆ i NIEZALEŻNOŚĆ, której nie miałam będąc zależna od innych ( kierowcy ), ich błędów i nieodpowiedzialności !

 Zakup kolejnych apartamentów pod wynajem był tylko kwestią czasu. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie  WIZJA, WIARA W SIEBIE, NADZIEJA i OGROMNE pragnienie, chęć stworzenia miejsca, do którego wracałoby się z radością, w pięknym miejscu, z dala od codzienności i pełnionych ról, miejsca gdzie odpoczywa się z przyjemnością!

I tak powstała STREFA ODPOCZYNKU- kompleks kilkunastu przepięknych, dwupokojowych, niezależnych apartamentów pod wynajem. Apartamenty Przy plaży to moja wyspa bezpieczeństwa, oaza spokoju i inspiracji, gdzie nie tylko odpoczywam, ale też tworzę nowe projekty.  To miejsce, które w sezonie odwiedza ponad 3000 osób.

Image
Image

INSPIRACJA

czyli z Miłości do Piękna …

Zakup apartamentów nad morzem stał się dla mnie kolejną inspiracją do stworzenia kolejnej firmy Fabryki Szkła, firmy związanej bezpośrednio z projektowaniem i aranżacją  wnętrz tj. branżą szklarską, gdzie jako zawodowa projektantka wnętrz mogłam w pełni wykorzystać moje umiejętności i pasję do piękna - projektowania i aranżacji wnętrz.

I tak w 2013 roku – z miłości do szkła powstała Fabryka Szkła, dzięki której mogłam zadbać o piękne wyposażenie moich apartamentów, które doceniane jest przez naszych gości do dziś. Fabryka Szkła to świat szklanych inspiracji, to strefa piękna, dzięki której mogę upiększać wnętrze domów moich Klientów i być w swoim żywiole.

Image

BUDOWANIE WŁASNEJ MARKI

czyli odkrywanie siebie w sobie

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że Fabryka Szkła to był jeden z większych triggerów do moich zmian, mój największy nauczyciel.

 To właśnie Fabryka Szkła i kłopoty, z którymi się mierzyłam ( personalne / związane z zespołem, z zarządzaniem dużą firmą szklarską) były inspiracją do własnego głębokiego rozwoju, do poznawania siebie, odkrywania swoich słabości, do pokory i zderzenia się z takimi uczuciami jak lęk, bezradność, niepewność, niezdecydowanie, przygnębienie.

To była prawdziwa rewolucja, która zmotywowała mnie do całkowitej zmiany struktury firmy, zbudowania fantastycznego, nowego zespołu, ale przede wszystkim  wzmocnienia fundamentów – wartości- moich i mojej firm!.

Image
Image

NIE BOJĘ SIĘ ZMIAN!

Odwaga & Entuzjazm & Działanie- to klucz do sukcesu

Kłopoty w Fabryce Szkła były dla mnie pretekstem do odkrycia mojej życiowej misji i powołania, nabycia nowych kompetencji, wyznaczenia nowego kierunku i definiowania tego KIM JESTEM, czego pragnę i czego naprawdę potrzebuję.

Ten kolejny kryzys był przede wszystkim okazją do głębokiego rozwoju, zwiększenia samoświadomości, odkrywania siebie w sobie, uwalniania potencjału, rozwijania odwagi na fundamentach moich wartości i potrzeb, które tak łatwo jest zatracić  w rozpędzonym świecie.

Image
Image

PROJEKT, KTÓRY SKRADŁ MOJE SERCE

czyli historia ODCINI KOBIECOŚCI

To właśnie podczas pandemii, podążając za ogromną potrzebą kontaktów z innymi kobietami stworzyłam holistyczny projekt rozwijania kobiecości, który nazwałam– ODCIENIE KOBIECOŚCI.

Jako wielka Miłośniczka Kobiet i Ambasadorka Kobiecości od kilku lat związana z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką i Fundacją „ Jestem Mamą „ zawsze marzyłam o takim miejscu : przestrzenią wypełnioną kobiecą energią, gdzie bez żadnych wyrzutów sumienia można wyłączyć wszystkie pełnione role, oderwać się od rzeczywistości, doświadczać, przeżywać i być ! Bez presji czasu, bez wyrzeczeń , bez „ powinnam „ i „ muszę „

ODCIENIE KOBIECOŚCI to przestrzeń wypełniona fantastyczną energią, okazja do odpoczynku, refleksji i nawiązywania nowych, wartościowych znajomości.

To połączenie ODPOCZYNKU & LUKSUSU & CELEBROWANIA KOBIECOŚCI.

To projekt, który skradł moje serce…

Image
Image
Image
Image

INSPIRUJĘ, MOTYWUJĘ, WSPIERAM.

Lubię mówić o sobie entuzjastka życia, uzdrowicielka ludzkich motywacji, prekursor ZMIAN. Czuję się ekspertem w tej dziedzinie. Potrafię skutecznie MOTYWOWAĆ INNYCH, zarządzać kryzysem upatrując w nim okazję do nowych możliwości, uwolnienia potencjału, do własnego rozwoju i przekraczania swoich granic.

Inspiruję, motywuję i zachęcam do podejmowania odważnych decyzji, do działania na fundamentach wartości, znajomości samego siebie  i świadomego wyboru! Pokazuję wiele nowych możliwości, jakie daje nam świat, wspieram w zmianie, dodaję energii.

 Jestem założycielką CHANGE ACADEMY®, miejsca, które wspiera w procesie dokonywania ZMIAN, właścicielką Ogólnopolskiej firmy szkoleniowej FABRYKA WARSZTATÓW® , jak również twórczynią autorskiego programu rozwojowego STER NA CEL®

Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet i mężczyzn, które stają się pretekstem do ZMIANY.

 Łączę odpoczynek & z rozwojem & z budowaniem relacji – z ogromną pasją i zaangażowaniem organizuję cykliczne, inne niż wszystkie fantastyczne wyjazdy dla : kobiet, mężczyzn, singli i dla Par. Czuję, że to co robię  jest nie tylko moją pasją, ale też życiową  misją i moim powołaniem.

Dzięki wspaniałym narzędziom, które wykorzystuję w mojej pracy takimi jak : Gra podróż Bohatera®, Points Of You®, RMP ®, FRIS® , MTQ48, Talenty Gallupa, ale też mojemu ponad 20-sto letniemu doświadczeniu pomagam innym wyznaczyć kierunek działania,  wykorzystać swój potencjał - osiągnąć SUKCES!

 

Image

ROZSZERZAM PERSPEKTYWĘ !

Pokazuję nowe możliwości, zmieniam SPOSÓB MYŚLENIA !

Wierzę w potęgę podświadomości ! W to, że nasze myśli i przekonania mają ogromny wpływ na nasze życie.

Odkryłam światową metodę, która otwiera serca i umysły na całym świecie, pomaga zmienić sposób myślenia, rozwija empatię, poprawia komunikację i buduje głębokie relacje !

Jako Expert światowej metody Points Of You® w ramach Points Of You Academy® organizuję certyfikowane szkolenia z dwóch poziomów zakończone międzynarodową akredytacją.

Prowadzę indywidualne procesy coachingowe, jak również mentoring Biznesu. Buduję i rozwijam zespoły w organizacji,  doradzam. Jako certyfikowany Tutor wspieram młodzież w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji.

Image

WCIĄŻ TWORZĘ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Mam wiele ulubionych cytatów, które traktuję jak „ afrodyzjak „ na gorsze dni. Wierzę w to, że nasze myśli i przekonania mają ogromny wpływ na naszą rzeczywistość, dlatego staram się myśleć optymistycznie, nie karmię się lękiem. Jestem optymistką i  we wszystkim widzę szklankę do połowy pełną – to mój osobisty przepis na sukces.

Bez pasji... człowiek nudzi swoją duszę …

Moją pasją jest tworzenie ! Ten moment, kiedy moje pomysły i marzenia nabierają kształtów, kolorów i energii. Kiedy zamieniam je w cele do osiągnięcia. Wciąż mam w głowie nowe projekty. Inspiracją jest dla mnie otaczający świat i ludzie, których spotykam, ich potrzeby. Tworzę dla siebie i dla innych, często sprzedając gotowe pomysły i przyczyniając się do sukcesów innych.

Image

Zapraszam Cię do mojego świata Biznesu & Rozwoju

Poznaj moje firmy, autorskie projekty, moją pracownię – wyobraźnię . Zainspiruj się … A jeśli poczujesz gotowość do ZMIAN – umów się ze mną na konsultację